Новости

 
Покупай автомобиль в «Автотрейдинг-Харьков»  и выиграй iPad!
25/11/2013

Покупай автомобиль в «Автотрейдинг-Харьков» и выиграй iPad!

С 25 ноября по 31 декабря  в автоцентрне компании «Автотрейдинг-Харьков» действует акционное предложение . Каждый покупатель автомобилей Skoda, Hyundai, Ford, Seat или BYD получает возможность выиграть к своему новому авто современный планшет  iPad .

Нужен автомобиль – приходи в «Автотрейдинг»!

Подробности акционного предложения в  автосалонах.

Офіційні правила розіграшу «Подвійна вигода»

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.Організатором розіграшу «Подвійна вигода») є ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «АВТОТРЕЙДІНГ-ХАРКІВ», код ЄДРПОУ 31941457, зареєстроване за адресою: 61166, м. Харків, пр-т Леніна, 25 (надалі – Організатор розіграшу).           

2. Розіграш проводиться з метою залучення потенційних покупців автомобілів Skoda, Ford, Hyundai, Seat або BYD до автоцентрів ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА «АВТОТРЕЙДІНГ-ХАРКІВ».
3. Розіграш не є лотереєю або іншою грою, заснованою на ризику. Участь в Розіграшу є безкоштовною.         
4. Розіграш передбачає вручення товару переможцю, визначеного серед Учасників даного Розіграшу. Під отримання товару розуміється право його придбання за 1 грн.           
5.  У Розіграші може брати участь кожен покупець, який виявив бажання та в період з 25.11.2013 р. по 31.12.2013 р. придбав автомобіль Skoda, Ford, Hyundai, Seat або BYD в автоцентрі ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА «АВТОТРЕЙДІНГ-ХАРКІВ». Розіграш головного призу відбудеться серед зареєстрованих учасників 15 січня 2014 року о 16.00 годині.      
6. Дані Правила розроблені відповідно до чинного законодавства України та регулюють порядок проведення Розіграшу, взаємовідносини між Організатором розіграшу та її Учасниками.
7. Інформування щодо Розіграшу та Правил проведення розіграшу здійснюється на веб-сайті www.autotrading.net.ua в розділі «Новини».

УЧАСТЬ В РОЗІГРАШІ

1. В  Розіграші можуть брати участь виключно повнолітні (досягли 18-річного віку) дієздатні особи.
2. Учасниками Розіграшу  можуть бути лише покупці, які придбали  в період з 25.11.2013 р. по 31.12.2013 р. автомобілі Skoda, Ford, Hyundai, Seat або BYD в автоцентрі ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА «АВТОТРЕЙДІНГ-ХАРКІВ» та які в період проведення розіграшу виконали всі правила та умови цього розіграшу, викладені нижче (надалі по тексту – «Учасники» або «Учасники розіграшу»).                 
3. Участь в Розіграші є безкоштовною. Учасник, той який переміг в розіграші отримає право придбати товар за 1 грн.  
4. Для участі в розіграші необхідно:

 -   здійснити покупку автомобіля Skoda, Ford, Hyundai, Seat або BYD в автоцентрі ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА «АВТОТРЕЙДІНГ-ХАРКІВ» в період проведення Розіграшу.                

 -  в день розіграшу до 15.50 годин зареєструватися та отримати у відповідального працівника ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА «АВТОТРЕЙДІНГ-ХАРКІВ» номер учасника.               
5. Приймаючи участь в Розіграші, кожен Учасник має ознайомитись з цими Правилами. Особа, яка не ознайомилась з правилами та посилатиметься на той факт, що не ознайомлена з ними при видачі призу або за інших обставин, не вважається Учасником Розіграшу, навіть, якщо отримали номер для участі в розіграші. Особа, що не бажає приймати участь в Розіграші може в будь-який момент відмовитись від отримання призу.              

ПРИЗОВИЙ ФОНД РОЗІГРАШУ

1. Призовий фонд Розіграшу складає:       
1.1. Головний приз –

планшетний комп’ютер Apple iPad 4,  Розіграш якого відбудеться 14 січня 2014 року серед Учасників, які здійснили покупку автомобіля Skoda, Ford, Hyundai, Seat або BYD в автоцентрі ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА «АВТОТРЕЙДІНГ-ХАРКІВ», зареєструвалися в день розіграшу до 15.50 години та отримали номер учасника. Отримати головний приз можна буде після його Розіграшу.     
2. Під виграшем (призом) розуміється можливість придбати його за 1 (одну) гривню, включаючи ПДВ.
3. Характеристики Виграшу (призу), зазначеного в цьому розділі Правил, його комплектація, колір, тощо визначаються на розсуд Організатора Розіграшу. Зовнішній вигляд Виграшу (призу) може відрізнятися від зображень на інформаційних матеріалах та на сторінках сайту. За якість та технічні характеристики Виграшу (призу) відповідальність несуть відповідні виробники такого товару.
4. Оподаткування вартості головного призу при передачі переможцю забезпечує Організатор Розіграшу відповідно до чинного законодавства України за встановленою для такого виду доходу ставкою. Всі інші витрати пов’язані з оформленням права власності, реєстрацією, оформленням документів тощо – несе Переможець Розіграшу.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ

1. Для участі в Розіграші Учаснику необхідно протягом періоду проведення розіграшу виконати умови розділу «Участь в розіграші» дій.        
2. Учасники розіграшу  можуть збільшити свої шанси на виграш у безліч разів. Для цього необхідно здійснити покупку декількох вищенаведених автомобілів.          
3. Організатор не приймає будь-які претензії та не несе відповідальності щодо втрати, пошкодження чи псування призу після його передачі Переможцю Розіграшу.
4. Організатор Розіграшу залишає за собою право вносити будь-які зміни в ці Правила, а також право прийняття будь-яких рішень щодо проведення даного розіграшу, в тому числі і до його скасування. У разі виникнення ситуації, яка може викликати неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, рішення таких питань Організатор Розіграшу залишає за собою. Це рішення є остаточним і не підлягає оскарженню.            
5. Беручи участь в Розіграші, Учасники погоджуються, що в разі виграшу, їх імена та фотографії можуть бути оприлюднені та використані Організатором Розіграшу у друкованих, аудіо-відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не створює будь-яких, в тому числі майнових, зобов’язань для Організатора Розіграшу.              
6. Організатор Розіграшу не несе відповідальності у разі настання форс - мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, блокади, положення законодавства, що діють на території проведення Розіграшу, а також інших обставин, що не піддаються контролю з боку Організатора Розіграшу.         

ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ РОЗІГРАШУ

1. Визначення Переможця Розіграшу здійснюється методом випадкового вибору виграшного номеру серед усіх зареєстрованих Учасників, які виконали умови Розіграшу та Правил його.

2. Фіксація результату Розіграшу головного призу здійснюється спеціально створеною Комісією, що складається з представників Організатора Розіграшу .

3. Результати Розіграшу Головного призу фіксується у відповідному Протоколі, який підписуються всіма членами Комісії та відображається на сайті. 
4. Якщо особа, визначена як переможець відмовилась від отримання призу то головний приз отримує наступний зареєстрований учасник, визначений відповідно до п.1 глави «Порядок визначення переможця розіграшу».

ПОРЯДОК ВИДАЧІ ПРИЗІВ

1. Переможець розіграшу для отримання призу зобов’язан пред’явити паспорт для встановлення особи, її віку, а також перевірки відповідності реєстраційних даних даним паспорта, присвоєний номер, а також надати Організатору розіграшу копію паспорту та копію довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (індивідуальний податковий номер), за виключенням випадків, коли особа звільняється від обов’язку мати такий номер в силу норм законодавстваУкраїни.
2. Організатор Розіграшу не несе відповідальність за неможливість Переможця отримати або скористатися призом з будь-яких причин, в тому числі, але не виключно, у зв’язку з відсутністю в нього необхідних документів.

3. Переможець Розіграшу зобов'язаний отримати Приз особисто та не має права передавати своє право на отримання призу третім особам.
4. Приз є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб у порядку, визначеному Податковим Кодексом України. Обов'язок по нарахуванню і сплаті податків у зв'язку з отриманням Учасником (-ами) призів, а також відповідальність за невиконання даного обов'язку несе Організатор Розіграшу.              
5. Приз не може бути  замінен грошовими коштами, іншими компенсаціями, матеріальними цінностями та благами. Учасники не мають права передавати / поступатися своїм правом вимоги третім особам.             
6. Організатор Розіграшу не оплачує проїзд або будь які інші витрати Учасників.
7. Факт участі в Розіграші означає ознайомлення та повну згоду всіх учасників з цими правилами.

WebSpilka - розробка сайтів